V petek, 8. 12. 2023, je PD Snežnik izvedel nočni pohod na Drago. Izlet, ki je izjemoma namenjen tudi staršem in starim staršem, je tudi z naše šole privabil skoraj trideset udeležencev. Dobili smo se pred OŠ Antona Žnideršiča in počasi krenili proti Jasenu, Črnim njivam in naprej na Drago. Otroci so še posebej uživali, saj so se z lučkami počutili kot pravi mali raziskovalci. Po dobri uri smo bili že na razgledni Dragi, od koder smo lahko opazovali lučke v Ilirski Bistrici. Nekoliko smo si odpočili in okrepčali in se po obveznem fotografiranju podali nazaj proti Črnim njivam. Tam nas je že čakal topel čaj in slastni piškoti, ki so še kako prijali. Ko smo se dovolj pogreli, smo počasi krenili nazaj proti Jasenu in do šole. Nekateri so že sanjali o topli postelji, ko smo se poslovili. Le kaj so sanjali?