V četrtek, 21. marca 2024, je učence naše šole Zavarovalnica Triglav odpeljala v Planico. Poleg nas je omogočila ogled poletov še 4000 drugim otrokom. V Planici smo si ogledali trening in kvalifikacijsko tekmo v moški kategoriji. Od zavarovalnice smo v spomin dobili kapo in nalepke. Ko smo prispeli, smo dobili toplo malico in čaj in se porazgubili po prizorišču. Večina tribun je bila zasedenih, zato smo morali stati. Ob skakalnici so bile trgovinice, na katerih smo si lahko kupili zastave, raglje, troblje itd. Navdušeno smo navijali za naše skakalce. S sabo so nekateri učenci vzeli glasbila in glasbenike so slikali in objavili na Facebook-u Vala 202. Nekatere so intervjuvali za oddajo Svet na Kanalu A. Ob koncu tekme je za zabavo poskrbela skupina LPS.

Zelo smo uživali v izletu in brez premisleka bi ga še kdaj ponovili.

Nina Rutar in Lara Iskra

Dostopnost