Select Page

V februarju so učenci prvega razreda ustvarjali za likovni natečaj, ki že deveto leto zapored poteka pod okriljem poslovalnic Office and more ter Bags and more pod naslovom Rišem za prijatelja. Letos so učenci ustvarjali na temo šport. Vsi so se resnično potrudili in bili zelo motivirani ter držali pesti, da bi kateri od izdelkov prišel v finalni izbor. To se je uresničilo, saj je učenka Anna Štembergar prišla v finale s svojim izdelkom, ki prikazuje jadrnici, še več, postala je celo zmagovalka v svoji kategoriji! Vsi smo zelo veseli tega dosežka in smo resnično ponosni, zato ji iskreno čestitamo!

Njena slika bo našla prostor na platnicah zvezkov, ki jih bo mogoče kupiti v prodajalnah organizatorja, poleg tega pa tako Anna kot tudi njeni sošolci prejmejo izvod zvezka. Nagrajena bo tudi šola.

Še enkrat iskrene čestitke, hkrati pa hvala tudi vsem, ki ste se odzvali in prispevali svoj glas!

mentorica Simona Pezdir

Dostopnost