Select Page

Torek, 13. 2. 2024, nam je bil vremensko zelo naklonjen. Kot nalašč za pustovanje! Na šoli je bilo že od jutra veliko maškar, ki so komaj čakale ta dan. Učenci razredne stopnje smo se razdelili v dve skupini. Prva triada je v spremstvu učiteljic Simone in Mateje L. odšla na pustni sprehod po Kuteževem, četrto- in petošolci pa so se z učiteljicama Tino in Matejo Š. odpravili do Podgraj. Vaščani so se nas zelo razveselili, kar dokazuje tudi polna košarica sladkih dobrot, ki smo jih prinesli s seboj v šolo. Tudi sicer je dan potekal nekoliko bolj norčavo. Za malico je bil seveda krof in poleg veliko zanimivih maškar je dogajanje popestril tudi zvok harmonike. Dež smo očitno uspeli pregnati, kaj bo z zimo, bomo pa še videli – letošnja ni ravno zimska, zato se morda ne bi branili, če bi nas vsaj malce obiskala.

Simona Pezdir

Dostopnost