V četrtek, 7. decembra 2023, smo na šoli organizirali božično-novoletni bazar.

Prireditev je otvorila plesna točka, zaplesale so učenke 5. razreda. Program je nadaljeval otroški pevski zbor z nekaj božičnimi pesmicami. Mladinski pevski zbor se je predstavil s pesmijo Dancing queen, ki so jo zapele samo punce, in pesmijo Zimska pravljica. Nato sta se zbora združila in zapela naši neuradni himni – pesem Božični čas in Dišali so tvoji lasje. Nastopil je tudi plesni krožek, pod vodstvom Ines Šestan. Prireditev so zaključili fantje mladinskega pevskega zbora s pesmijo Daj mi poljub.

Obiskovalci so si nato na stojnicah ogledali izdelke, ki so jih naredili učenci šole in otroci iz vrtca. Ob mizah z izdelki smo goste pričakali učenci in jim z veseljem pomagali pri izbiri čudovitih izdelkov. Vsa zbrani denar, ki so ga prispevali obiskovalci, gre v šolski sklad. Zahvaljujemo se vsem, ki ste se udeležili bazarja.

Preživeli smo prelep večer.

Nina Rutar in Monika Knez

Dostopnost