Select Page

V soboto, 11. 11. 2023 se je petnajst koćanskih mladih planincev pridružilo akciji Mlad bistr’ški planinc in se podalo na drugi izlet. Vodnica Špela nas je popeljala po Tigrovski krožni poti z izhodiščem in ciljem v vasici Ocizla. Ker je še zjutraj padal dež, je bila pot seveda precej blatna in polna luž. Dodaten izziv je bil potok, ki ga je bilo potrebno večkrat prečkati. Vse ovire smo brez težav premagali, saj smo zelo spretni in se ne ustrašimo kar tako.

Ob poti smo lahko videli kar nekaj manjših jam in različno visoke slapove, ki so bili po dežju kar živahni. Krožna pot vsekakor vabi k ponovnemu obisku, zato si tudi vi lahko kaj več o tej poti preberete na tej povezavi: https://vnaravi.si/obalno-kraska/tigrovska-pot-ocizla-beka.

Se že veselimo naslednjega planinskega izleta – nočnega pohoda na Drago v začetku decembra.

Dostopnost