Select Page

Z bodočimi prvošolci smo se v torek, 11. 4. 2023 za 4 dni odpravili na letovanje na Debeli rtič.

Polni pričakovanj smo odšli na pot – vožnja z avtobusom je minila hitro in razigrano. Ko smo prispeli na cilj, smo se okrepčali z dobrim kosilom in se namestili po sobah. Zdaj se je prava pustolovščina šele začela! Odšli smo raziskovat bližnjo okolico – sprehajali smo se po obali in raziskovali Debeli rtič, se igrali na igralih in opazovali školjke, rakovice ter morske klobuke, ki jih je naplavilo na obalo. 

Sodelovali smo na Morski tomboli, se udeležili dejavnosti Detektivi narave in večernih zabav, kjer so otroci tudi nastopali.

Vsak dan smo bili na bazenih in se učili plavat, za nagrado pa smo si privoščili sladoled.

Ob večerih smo prebrali pravljico in prijetno utrujeni zaspali.

Otroci so iz letovanja prišli srečni in ponosni.

Lepo nam je bilo in vsak dan se spomnimo, kaj smo počeli na Debelem rtiču. Otroci že sprašujejo, kdaj gremo spet.  

Petra Vogrin in Nika Simčič

Dostopnost