Select Page

V jesenskem času smo v skupini Polžki posvetili čas PLIŠASTEMU MEDVEDKU. Prebrali smo veliko pravljic o medvedkih – Medo je bolan (J. Chapman), 7 medvedov (A. Štefan), Ne moreš zaspati mali medo? (M. Waddell), Pojdiva domov, mali medo! (M. Waddell), Lačni medved (S. Auzary – Luton), opazovali in prepoznavali medvede v knjigah, sestavljali smo sestavljanko medvedka in kazali, kje imajo ušesa, smrček, oči, šapice… Iz navadnega rjavega papirja in samolepilne folije smo ustvarili medvedke in odtiskovali šapice. Od doma so otroci prinesli svoje najljubše plišaste medvedke, da so se z njimi igrali, jih hranili, z njimi telovadili, jih dali spat…
Skupaj smo medvedke preštevali, peli pesmico Medved in jež (O. Denac) in se z otroki igrali bibarijo in gibalno igro Medved stopa. Zabavali smo se in uživali z našimi medvedki.

Dostopnost