Vsi nestrpni in zelo pogumni smo predšolski otroci dočakali dan, ko smo se z avtobusom odpeljali na letovanje. Že vožnja z avtobusom in pot proti Debelem rtiču je bila za nas velik dogodek.

Tam so nam sledili štirje nepozabni dnevi, polni smeha, veselja in  zabave. Vsak dan smo se veselili bazena in plavalnih uric z Majo, igre na igralih in igrišču, sprehodov ob obali in iskanja školjkic, sladkanja s sladoledom, iskanja skritega zaklada in še mnogo več.

V teh dneh smo vsi skupaj živeli kot ena velika družina. Za vse nas, predvsem pa za otroke, je bila velika preizkušnja, saj so naredili prve korake k samostojnosti. Vsak izmed nas je prispeval svoj delček k nepozabnemu letovanju, ki bo zagotovo še nekaj časa ostalo v spominu otrok.

Srečni in ponosni predšolski otroci skupine Žabice!

Dostopnost