Drugi dan

Kaj vse smo že doživeli! Namakali smo se v bazenu, seznanili s pravili obnašanja v njem, se igrali na igralih, iskali zaklad, se šli detektive narave, proučevali meduze, spali daleč od doma, nekateri celo prvič… Prav dobro nam gre. Učenci pravijo, da bi moral imeti hotel pet zvezdic in ne le tri, tako jim je všeč.

Tretji dan

Juhuhu! Smo že čez polovico!

Nov dan, nova doživetja. Zjutraj smo korajžno vstali in odšli novim dogodivščinam naproti. Plavanje, igranje, športne igre, izdelovanje ladjic, ribic… In kako zanimivo je bilo v Čarobnem gozdičku pri palčkih in njihovih hišicah!

Pa še nekaj. Danes je praznovala Tiana rojstni dan. Sošolci so ji včeraj pripravljali presenečenje. 

To pa še ni bilo vse za danes. Zvečer smo imeli super »žur«.

Jutri pa veselo domov. Jupiii! Pred šolo pridemo približno ob 14.00 uri. Se vidimo.

Dostopnost