Smeh ,dobra volja in veliko regljanja je v tem ” TEDNU OTROKA” odmevalo skozi vrata, kjer živijo Žabice. Veliko smo se igrali, ob umirjeni glasbi po senzorni poti z bosimi nogicami občutili rečni prod, seno, suho hrastovo listje, drevesno lubje, stezo iz vate, vrv, spužvo in na koncu , za sprostitev še slano kopel. Sreda je bil dan namenjen krompirjevemu pikniku. Krompirček, pridelan na našem vrtčevskem ekološkem vrtu, smo skupaj z Zajčki spekli v pečici in pojedli. V četrtek je po hodniku dišalo po slivovi marmeladi. Skuhali smo jo sami in se tudi posladkali. Pozabili pa nismo niti na Zajčke in Metuljčke, ki so bili tudi deležni kozarčka slastne marmelade. Ker smo veliko jedli in se igrali smo petku namenili naravne oblike gibanja v telovadnici. Premagovali smo ovire na poligonu, se igrali igro Lovec in lisičke in veliko tekali. Teden je minil prehitro saj smo se res izjemno zabavali.

Srečne in ponosne Žabice

Dostopnost