Select Page

Počitnic je konec in naši Metuljčki so spoznali šest novih prijateljev. Že prve uvajalne dni so se samostojno zaigrali in privadili na novo okolje. V igralnici so se igrali v kuhinjskem kotičku, listali otroške knjigice, spoznavali zvočne in motorične igrače, tudi igra z dojenčki je bila zelo zanimiva. Najbolj pa so jih pritegnila k igri velika vozila – tovornjaki, traktorji in avtomobili. Obožujejo prepevanje otroških pesmic, ob glasbi pa tudi radi zaplešejo.

Radi se odpravljamo na skupne sprehode v okolico vrtca, se zabavamo na zunanjih igralih ter vozimo z vozili brez pedal. V tem tednu smo se odpravili na daljši sprehod do bližnjega potoka, kjer smo nabirali kamenčke in jih metali v vodo ter opazovali pisane listke na tleh.

Ker v mesecu septembru poteka nacionalni mesec skupnega branja, se bomo v naši skupini temu še bolj posvetili.

Dostopnost