Tehniški dan smo začeli drugače kot običajno – za računalnikom. Najprej smo si v Teamsih ogledali navodila za delo. Vsak od nas je moral narediti vsaj dve voščilnici in zraven še en okrasni izdelek, ki nam bo polepšal praznike. Poiskali smo pripomočke in primeren material: papir, smrekove vejice, storže … Lotili smo se dela. Nekateri so ustvarili voščilnico s smrekico, drugi pa so izbrali motive po lastni želji. Učenci smo voščilnice slikali in oddali v spletno učilnico, nekaj so jih odnesli pred vrtec v škatlo in bodo odposlane z dobrimi željami. Izdelke za okrasitev doma smo obdržali. Nastale so jelenčkove kapice, smrečice in zvezdice iz palčk ali papirja, okraski za jelko iz slanega testa ali naravnih materialov, adventni venčki in namizni aranžmaji ter slastni piškoti. Vsi učenci smo se imeli zelo lepo pri izdelovanju novoletnih oz. božičnih izdelkov, saj smo si lahko, ne glede na razmere, polepšali svoj predbožični čas in narisali nasmehe na licih staršev! 😊

Povezava do fotografij izdelkov:

TEHNIŠKI DAN OŠ Podgora Kuteževo – Google Drive

Kaja Vrh, 7. r. in Andreja Rolih

Dostopnost