Select Page

V letošnjem letu se je “Teden otroka” povezoval z TOM telefonom, ki praznuje 30 let. “Odgovor je pogovor“je tako tema,ki združuje praznovanje obletnice TOM telefona in Teden otroka.

Pri Žabicah so potekale dejavnosti, ki so otrokom omogočile obilo zabave, smeha, učenja ob igri in medsebojnega druženja.

Z otroki smo se pogovarjali o sredstvih komunikacije in o načinu, kako se lahko z nekom pogovarjamo. Otroci so takoj ugotovili, da se največkrat pogovarjamo po telefonu. Tako smo se tudi mi v tem tednu večkrat igrali igro “Telefonček”.

Otroci so se razveselili, ko smo jih povabile v kino- Žabice. Gledanje risank je bilo veliko bolj zabavno ob kokicah in čipsu.

Hišniku smo pomagali posaditi drevo v našem čudovitem parku.

Ne smemo pozabiti na obisk Žabca… to je bilo smeha in veselja!

Z nami je telovadil in krepil mišice v telovadnici ter se v petek odpravil na pohod za “Mali sonček”. Pot nas je vodila v Podgraje kjer smo si malo odpočili, pomalicali , nato pa odrinili proti Kuteževem in nazaj v vrtec.

Utrujene in srečne ŽABICE!

Dostopnost