Select Page

23. 9. – dan slovenskega športa. Ta dan smo v vrtcu posvetili športu. Tudi naši najmlajši Metuljčki so pridno sodelovali. Najprej smo se ogreli z gibalno igro »Spimo in se zbudimo«, potem pa je naše male radovedneže čakalo premagovanje ovir, saj smo jim pripravile mini poligon. Otroci so najprej lovili ravnotežje na čutni poti. Nato so se splazili skozi tunel in urili spretnost meta žogice v škatlo. Sledilo je skakanje po blazini. Nato pa najlepši del poligona. TOBOGAN! Spretno so splezali po majhni lestvi ter se z nasmehom na obrazu in kriki veselja spustili po lesenem toboganu. Preizkusili so se tudi v plazenju po klančku navzgor ter se ponosno nasmejali, ko so prišli na vrh. Za konec smo se sprostili z zibanjem na veliki žogi. Kako je bilo zabavno.

SKUPINA METULJČKI

Dostopnost