V tem tednu smo se strokovne delavke vrtca pridno pripravljale na  igro Beli zajček, z izvajanjem katere bomo pričeli v ponedeljek, 15. 6. 2020. Igra Beli zajček se bo izvajala v okviru projekta Mehki ukrepi trajnostne mobilnosti.

V ta namen smo izdelale plakat, s katerim smo starše in otroke seznanile z izvajanjem igre. Vsakemu izmed staršev smo razdelile anketo s kratkimi vprašanji o njihovi poti v vrtec, katere so pridno vstavljali v škatlo, ki smo jo izdelale v ta namen. Izdelale pa smo tudi velikega sivega zajčka, ki ga bodo otroci polepili z belimi krogci vsakič, ko bodo v vrtec prišli na okolju prijazen način (s kolesom, peš, s poganjalčki, vozički ipd.).

Zajček že komaj čaka, da skupaj očistimo njegov kožušček. Le z našo pomočjo bo zopet lahko postal bel.

Vsem staršem in otrokom se zahvaljujemo za sodelovanje v igri Beli zajček.  Na ta način bomo pripomogli k čistemu okolju.  Skupaj zmoremo! 

VAŠE VZGOJITELJICE

Dostopnost