Na pustni torek, 25. 2. 2020, smo predstavniki Šolske skupnosti priredili šolski ples v maskah. Tedne prej smo se dobivali vsak torek zjutraj. Pripravljali smo različne igre in nagrade za zmagovalce in srečelov. Rajanje se je začelo ob 18.00 in trajalo do 21.00. Udeležili so se ga učenci od 5. do 9. razreda. Prišlo je veliko pisanih mask. Za popestritev nam je Gašper predvajal glasbo, ki smo si jo sami izbrali. Za prigrizke in pijačo so poskrbele učiteljice. Imeli smo 4 različne igre, katerih zmagovalci so bili bogato nagrajeni. Za naj žensko in moško masko sta bila izbrana Laura, ki je bila oblečena v Coca-Colo, in vojak Žan. Imeli smo bogat srečelov, dobiček gre 9. razredu za pripravo valete.

Živa Iskra, 9. razred