Select Page

Na pustni torek v šoli ni bilo živahno le v dopoldanskem času, ampak tudi v večernih urah. Že skoraj tradicionalno je šolska skupnost organizirala šolski ples v maskah.

Priprave na šolski ples so trajale kar nekaj časa pred samim pustom, deloma tudi zaradi zimskih počitnic. Vabilu na večerno pustno rajanje so se odzvali skoraj vsi učenci predmetne stopnje, kar je zagotovo dokaz, da je takšno druženje učencem všeč in vredno vloženega truda. Maske so bile najrazličnejše, od temačnih bitij iz onstranstva do Indijancev in kavbojcev, gusarjev, mišk in prav čednih mladih dam. Kot se za ples spodobi, se je veliko plesalo, zabavali smo se tudi ob različnih igrah ter poskusili svojo srečo na srečelovu. K dobremu vzdušju je vsekakor prispevala nova pridobitev, prenosni zvočnik z mikrofonom, ki je kar vabil k petju. Naslednje leto bo zagotovo potrebno v program vključiti tudi karaoke.

 

Dostopnost