V sredo, 28. 3. 2018, smo imeli v telovadnici šolsko prireditev S pesmijo v pomlad. Prireditev je bila glasbeno obarvana. Nastopili so naši učenci, ki obiskujejo glasbeno šolo: Nina Uljan, Sebastjan Prosen, Monika Knez (vsi klavir), Lana Vrh (klarinet), Lana Celin (kitara) in Maša Peruzin (harmonika). Zaplesale so članice baletnega oddelka Lana Vrh, Vanesa Uljan in Zarja Hrenovec. Folklorna skupina in gledališki krožek sta združila moči in ustvarila plesno gledališko točko Mala družinska veselja. Vrtčevi so se predstavili s tremi točkami. Najprej so nam pokazali, kako pripravijo svoje možgančke za delo in učenje, nato pa so zapeli angleški pesmici pod vodstvom Tadeje Logar; zaključili so z pesmijo Mravljica, ki so jo pripravili z učiteljico Saro Česnik. Učenci 1. in 2. razreda so nam v angleščini zapeli pesmico o vremenu. V goste smo povabili Rojčevih pet in klapo Škvadra, ki so popestrili naš program.

Nastja Grlj in Mikela Simčič 9. razred

Dostopnost