Ivana Fabec, 1. mestoV četrtek, 22. maja 2014, je na Hribu svobode v Ilirski Bistrici potekal tradicionalni občinski kros. Udeležilo se ga je 14 učencev naše šole, ki so se pomerili z učenci ostalih šol v različnih kategorijah. Najprej so se na progo podali učenci od 4. do 6. razreda, ki so tekli na 600m.

Nato so se na 300 m dolgo progo podali najmlajši (1. – 3. razred). Kljub temu, da so se nekateri učenci prvič srečali s tekmovanjem, so odlično zastopali našo šolo.

Nazadnje so se na progo podali še starejši učenci in učenke (7. – 9. razred), ki so pretekli 900 m. Vsi nastopajoči so se zelo potrudili in dosegli odlične rezultate. Medalje so osvojili:

Ivana Fabec, 1. razred   –   1. mesto

Nina Uljan, 3. razred   –  2. mesto

Tisa Vičič, 4. razred   –   1. mesto

Andraž Štefančič, 4. razred   –   2. mesto

Ana Šetina, 9. razred   – 2. mesto

Učenci so se med seboj spodbujali in športno navijali. Najpomemnejše je, da so ob samem dogodku uživali in v cilj prišli z nasmeškom na obrazu.

Vsem udeležencem iskreno čestitamo!

Marijana Fidel