Mesec februar smo v skupini Levčki posvetili spoznavanju kulture, branju in pripovedovanju.

V sodelovanju z družinami otrok smo odpirali vrata v svet domišljije, pa tudi čustev in zabave. Vsak dan je en otrok v skupini sedel na stol za pripovedovanje  in predstavil svojo knjigo, ki jo je prinesel od doma. Tako smo se učili novih besed in razvijali verbalne sposobnosti, ki so pomembne tudi za osebnostno rast in razumevanje sveta okoli nas.

Po pripovedovanju smo skupaj z otroki tudi ustvarjali in nastajale so pripovedovalne kocke, sestavljanke, pripovedovalna pahljača, pripovedovalni televizor, pa pripovedovalni spomin in drugo. Z nastalimi izdelki smo v vrtcu pripravili razstavo.

Otroci, ponosni po dobro opravljeni nalogi – pripovedovanju, pa so bili nagrajeni z majhno pozornostjo.

Dostopnost