Osrednja tema letošnjega Tedna otroka je Skupaj se imamo dobro.

Teden otroka smo pri Zajčkih pričeli slavnostno – praznovali smo rojstni dan in naredili poskus Mavrica iz bonbonov.

Ustvarjali smo na temo Skupaj se imamo dobro – otroci so narisali s kom in kaj se radi igrajo, s kom jim je lepo.

Družili smo se z otroki iz skupine Slončki in smukali grozdje, dan kasneje pa smo ga na Jesenski tržnici skuhali in naredili sok, kuhali pa smo tudi kostanj in pekli palačinke.

V četrtek smo se odpravili na pohod po poljskih poteh do Podgraj. Z dobro voljo smo premagovali korake, med potjo pa smo si tudi zapeli različne pesmi.

V petek smo si v učilnici podaljšanega bivanja ogledali risanko z naslovom Bi se gnetli na tej metli, ki je nastala po istoimenski knjigi avtorice J. Donaldson. In kot se za kino spodobi, smo poskrbeli tudi za prigrizek.

Za nami je teden poln doživetij, zabave in dobre volje.

Radovedni Zajčki