Select Page

Medvedki in Čebelice smo se danes zjutraj odpravili na pohod. S pomočjo zemljevida smo določili pravo smer poti in  veseli odrinili. Pot nas je vodila skozi Kuteževo v Podgraje, kjer smo bili že lačni in malo utrujeni. Privoščili smo si prigrizek , za seboj vse pospravili in odrinili proti vrtcu. Med potjo smo izpolnjevali različne naloge: – brali smo zemljevid, zapeli pesmico, reševali uganke o medvedkih, čebelicah, soncu , jeseni in podrobneje spoznali našo reko Reko. Medvedki in Čebelice komaj čakamo naslednji pohod.

SREČNE IN PONOSNE ČEBELICE in MEDVEDKI!                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

 

Dostopnost