Select Page

 V preteklem tednu, od 5. do 8. septembra 2017, so bili učenci od 2. do 4. razreda na plavalnem tečaju oziroma poletni šoli v naravi v Cerknem. Prvi dan je potekalo preverjanje in razporeditev učencev v skupine. Nato so sledili trije dnevi aktivnega dela. Učenci so plavali, se potapljali, skakali in čofotali. Delo in učenje je bilo resno, pa tudi igrivo in zabavno. Vsi učenci so napredovali in se naučili novih spretnosti.

V prostem času smo se igrali, ustvarjali in sprehajali po mestu, ki ima pestro preteklost, kar se kaže v številnih spominskih obeležjih. Najbolj znana pa je Partizanska bolnica Franja, ki smo si jo ogledali pred odhodom domov.

Povsod je lepo, a najlepše je doma, zato smo nestrpno čakali objem domačih.

Učiteljici: Marija Štemberger in Magdalena Logar

 

 

Dostopnost