Select Page

 

 9 Ker sneg ni želel priti k nam, smo se pač mi morali odpraviti k njemu. In tako smo v ponedeljek, 30.1.2017, učenci od 1. do 4. razreda, skupaj z učiteljicami, odšli na športni dan na Sviščake. S seboj smo vzeli sanke, nekaj za pod zob in obilico dobre volje ter ob 8.00 startali proti Sviščakom. Malo smo bili v skrbeh, ker nismo vedeli, koliko snega nas tam pričakuje. Ko smo prispeli na cilj, so naše skrbi brž splahnele, saj smo ugotovili, da nam sneg ni nikamor ušel. Kar takoj smo odšli na “poseko” in pričeli s sankanjem. Vendar smo postali kmalu lačni. Sledila je malica in sladkanje s toplim čajem. Ko smo pojedli, smo se odpravili nazaj na sanke ter se skušali kar največkrat spustiti po strmini. Tisti najbolj pogumni smo se odpravili na vrh “poseke” in po poti nazaj ves čas vriskali od navdušenja. Polni vtisov, a vidno utrujeni, smo se po nekaj uricah sankanja odpravili na avtobus ter srečno prispeli nazaj v šolo.

 

10    8 7  4 3 2 1 6  5

Dostopnost