Select Page

Na začetku meseca decembra nas je prijetno presenetilo pismo Dedka Mraza. Napisal je:”Najbolj si želim, da bi se vsi skupaj v vrtcu imeli lepo.”

In sklenili smo, da njegovo željo tudi uresničimo. Vsak od nas je izrazil željo, kaj bi najraje počel v vrtcu. Vse smo z zlatimi črkami zapisali in se lotili dela: barvali smo pobarvanke, gledali risanke, izdelovali snežinke iz papirja in novoletne čestitke, okrasili novoletno jelko, v knjižnici poslušali pravljico, oblikovali iz plastelina, pekli piškote, imeli predstavo, pisali Dedku Mrazu in plesali v pižamah. Tako veselo in delovno smo pričakali njegov obisk in se razveselili daril. Srečni in ponosni smo, da smo tudi mi njemu izpolnili željo in se pri tem zabavali, marsikaj naučili in uživali. Zdaj odhajamo Čebelice na počitnice. Vsem želimo vesele praznike in srečno novo leto 2017.

ČEBELICE

IMG_0034

 

IMG_6236

 

IMG_6345IMG_6350

 

IMG_6351

 

IMG_0035

 

 

 

 

 

 

IMG_0010

 

IMG_0018

 

IMG_0023

 

IMG_0030

 

Dostopnost