DSC_0277V četrtek, 22. 12. 2016, smo v šoli priredili božično-novoletno predstavo z naslovom V mali vasici.  Uvodni del smo namenili počastitvi dneva samostojnosti in enotnosti. Mladinski pevski zbor je zapel Zdravljico. Nato smo se »sprehodili« od hiše do hiše. Nikjer ni bilo dolgčas. Šolska folklorna skupina ob spremljavi Gašperja Rutarja in Luke Krefta na harmonikah je predstavila praznovanje božičnih praznikov v preteklosti. Otroci so trli orehe in pripravljali ‘suhiče’. Med tem so požvižgavali, peli in plesali. Ogledali smo si tudi gledališko igrico Muca copatarica, ki jo je pripravil šolski gledališki krožek. Nastopila sta otroški in mladinski pevski zbor. Obiskovalci so bili najbolj navdušeni nad izvedbo pesmi When i’m gonne. Mladinski zbor jo je zapel in se med tem še igral z lončki. Drugo in tretješolci so se predstavili z zanimivo izvedbo angleške božične pesmi We wish you a merry christmas. Zelo smo se zabavali in upamo, da prihajajočih praznikov nikoli ne bo konec. Srečno novo leto vam želimo!

Lara Šetina in Nastja Grlj

DSC_0249DSC_0252DSC_0253DSC_0255DSC_0260DSC_0266DSC_0270DSC_0264DSC_0272

Dostopnost