Select Page

V sredo, 15. junija 2016, so se v večnamenskem prostoru naše šole zbrali letošnji devetošolci, njihovi starši, učitelji in delavci šole ter ostali učenci z namenom, da se poslovimo od generacije 2001, ki je v tem šolskem letu zaključila šolanje na osnovni šoli. Devetošolci so pripravili zanimiv in zabaven programček, v katerega so vključili tudi letošnje osmošolce. Kar veliko so doživeli v svojih devetih letih na tej šoli in kot so sami povedali, so se kljub občasnim nesoglasjem imeli radi in stkali vezi prijateljstva, ki bodo morda držale še dolga dolga leta. Zahvalili so se ravnateljici, razredničarki in ostalim za potrpežljivost in znanje, ki so jim ga v teh devetih letih posredovali. Ob koncu so starše, zaposlene in osmošolce povabili še na prigrizek in sok. Seveda niso pozabili niti na predajo ključa, osmošolci so svoje delo odlično opravili in ključ že čaka na njihove podpise.

Sabina, Zala, Gašper, Rozi, Eva, Jernej, Nika, Mark in Luka – želimo Vam uspešno nadaljnje šolanje ter veliko najstniške razigranosti na poti k vašim ciljem in sanjam!

IMG_5716

IMG_5721 IMG_5727 IMG_5748 IMG_5750  valeta1

Dostopnost