S7 Učenci razredne stopnje so se najave sredinega športnega dneva na Sviščakih zelo razveselili. Že pot je bila razburljiva, saj so otroci komaj čakali, kdaj bodo zagledali prečudovito zimsko pokrajino.

Bila je zares lepa. Snega dovolj, temperature zmerne, sankališče pripravljeno. Po obveznih napotkih za varno sankanje, so se z velikim veseljem zapodili po strmini navzgor in se še z večjim veseljem spuščali navzdol. Po nasmehih na obrazih in iskricah v očeh se je dalo videti, da uživajo. V času malice smo šli v planinski dom, kjer so nam postregli s toplim čajem. Malo smo se pogreli in odpočili ter se zopet zapodili proti strmini in se predali užitkom sankanja. Čas na snegu je hitro minil. Utrujeni, a dobre volje smo se vrnili na avtobus in se odpeljali proti domu.

Učiteljice in učenci

S6 S3S4   S1  S2    S5

 

Dostopnost