Select Page

Člani mladinskega pevskega zbora iz OŠ Kuteževo smo se v petek, 13. 3. zbrali v šoli, da bi skozi zabaven program dodelali naše petje. Ob 19:30 smo začeli s prvo vajo, ki je trajala dve uri. Nato smo si v učilnicah slovenščine in zgodovine pripravili prostor za spanje. Ob 22.00 se je začela pižama party ki je trajala eno uro. Kasneje smo se pripravili na ogled filma. Ob koncu filma smo se odpravili spat. Zjutraj smo se zbudili ob 07:00 in se ob 07:30 zbrali v garderobi, da bi opravili jutranjo telovadbo. Ob 08.00 nas je čakal okusen zajtrk. Po zajtrku smo nadaljevali s pevskimi vajami vse do 10:00. Po zasluženem odmoru smo zopet vadili in vadili vse do 12:00. Takrat so nam pripeljali pico. Bila je odlična. Da se ne bi čistilke jezile, smo za seboj vse pospravili. Pevski vikend smo zaključili ob 14:00. Takrat smo se tudi poslovili od učiteljice Damjane Kinkela.

Eva Rojc in Nika Štefančič, 8. razred

ZborZbor2

Dostopnost