Na pustni torek, 13. 2. 2024, je šolska skupnost organizirala šolski pustni ples, na katerega so bili povabljeni učenci od 6. do 9. razreda. Organizacija je od članov šolske skupnosti zahtevala kar precej truda, saj so morali pripraviti marsikaj, da je ples potekal brez težav. Naredili so res lep in vabljiv plakat, pripravili vse potrebno za srečelov (ob tem pohvala letošnjim devetošolcem, ki so se res izkazali in priskrbeli veliko bogatih nagrad številnih sponozorjev) ter se dogovorili, katere igre se bodo izvajale ter kdo jih bo vodil.

Torek je še prehitro prišel in pustno vzdušje je bilo res pravo. Ob raznovrstni glasbi, plesu in igrah so se maske zelo zabavale. Kako izvirne so bile si lahko ogledate v galeriji spodaj. Manjkalo ni niti prigrizkov in pijače. Učenci običajno najbolj težko pričakajo razglasitev najboljše maske – tokrat sta največ glasov zasluženo prejela Lana in Staš. Uspešno se je prodalo tudi vse srečke za srečelov.

Brez dvoma je pustni ples uspel in z veseljem pričakujemo pustno rajanje tudi naslednje šolsko leto!

Dostopnost