Select Page

V decembru se veliki in majhni veselimo presenečenj in radosti, ki jih le ta prinese s seboj.

Naučili smo se novih pesmi, prebirali pravljice s praznično vsebino in izdelovali voščilnice za naše najbližje. Poskrbeli smo za zabavo in organizirali karaoke – joj kako so otroci uživali! Pekli smo piškote in se z njimi posladkali na čajanki na katero smo povabili otroke iz skupin Pikapolonice in Sovice. Po čajanki smo tudi zaplesali in zapeli. Obiskali smo knjižnico v kateri nam je učiteljica Brigita prebrala pravljico Vesel božič, mišek Matiček!

Zadnji dan pred počitnicami pa nas je presenetil prav poseben obisk. Učenci 2. in 3. razreda so nam zaigrali predstavo Zrcalce. Ker so se pri igranju tako dobro odrezali, so za kratek čas postali pomočniki obisku, ki je sledil. Obiskal nas je dedek Mraz! Za vsakega otroka je prinesel darilo, pozabil pa ni niti na vzgojiteljice, ki jih je presenetil s sladkim presenečenjem.

Kot bi mignil s prstom je bilo decembra konec, bil je tak kot smo si želeli: čaroben, vesel in poln dogodivščin.

V novem letu tudi vam želimo vse dobro!

Dostopnost