Konec novembra smo pričeli s pipravami na veseli december, saj je to mesec, v katerem se veliko dogaja. Ker je bazar eden izmed prvih dogodkov v decembru smo se v skupini začeli pogovarjati, kaj novega bi lahko na njem ponudili. ob misli na december nam zadiši po toplih napitkih in sladkih prigrizkih, zato smo se odločili, da tudi sami izdelamo nekaj sladkega. ideje so iz strani otrok, kar deževala. sklenili smo, da naredimo VROČO ČOKOLADO NA PALČKI in JABOLČNE ter KAKIJEVE KRHLJE.

Izdelke smo pred prodajo preizkusili. otroci so enotno odali oceno, da izdelki ustrezajo vsem kriterijem in odobrili prodajo na bazarju. Vzgojiteljice smo izdelke zapakirale v lično embalažo in jih predale v prodajo “prodajalcem” (šolarjem).