Select Page

V četrtek, 21. december 2023, smo peto šolsko uro posvetili prihajajočim praznikom. Prireditev so si ogledali šolarji, učitelji in upokojeni učitelji.

Najprej smo zapeli slovensko himno, nadaljevali pa s točkami, ki so jih pripravili učenci z mentorji. Prireditev so povezovale devetošolke, ki so nas seznanile s pomenom dneva samostojnosti in enotnosti, sedmošolci pa so odigrali prizor na temo plebiscita. Kaja, Nina, Luka, Živa in Zarja so recitirali različne pesmi, muzikantje pa so zaigrali Na Golici.  Člani dramskega krožka so se predstavili z dramsko igro Zrcalce, prvošolci pa so deklamirali pesem Leva roka, desna roka. V zimsko pravljico sta nas popeljala otroški in mladinski pevski zbor. Prireditev je zaključila ravnateljica in nam voščila lepe božično-novoletne praznike.

Tudi naš novinarki kolektiv vam želi lepe praznike in srečno novo leto.

Monika Knez in Nina Rutar, učiteljica Andreja Rolih

Dostopnost