Select Page

Teden otroka smo v vrtcu izkoristili za druženje vseh treh skupin ter za skupne aktivnosti.

Teden smo začeli z najslajšim in otrokom najbolj všečnim delom; v učilnici podaljšanega bivanja smo si ogledali risanko Polž na potepu na kitovem repu. Ogled smo si popestrili s kokicami kot v pravem kinu.  

V torek smo si pripravili krompirjev piknik iz krompirja, ki smo ga pridelali na vrtčevskem ekološkem vrtu.  

Ker smo prve dva dni malo več jedli smo se morali v sredo malo razmigati, zato smo se odpravili v šolsko telovadnico, kjer smo se dobro razgibali na poligonih, ki so nam jih pripravile vzgojiteljice.

V četrtek smo se LEVČKI in PIKAPOLONICE odpravili v gozd in tam raziskovali in se igrali  z vsemi predmeti in materiali, ki nam jih ponuja naša prečudovita narava. Naredili smo taborni ogenj, poskusili smo tudi narediti iskro s pomočjo praskanja palice ob palico, na štoru smo našli gobe,….tam smo uživali celo dopoldne.

V petek pa smo se vse tri skupine pogumno odpravile na prvi pohod v letošnjem šolskem letu. Starejši skupini sta poskrbeli, da so mlajši otroci premagali svoj prvi pohod in jim pomagali pri premagovanju prehojene poti.

Dostopnost