V tednu od 2. do 6. 10. 2023 smo z učenci prvega triletja obeležili teden otroka. Vsak dan po malici smo v jedilnici lahko uživali v družabnih igrah, ki sva jih izbrali in pripravili razredničarki. To je bila odlična priložnost, da se učenci spoznajo tudi z igrami, ki v učilnici ostajajo malce pozabljene, a izkazale so se kot zelo zanimive. Pri tem so se družili, zabavali in spoznavali pravila ter jih upoštevali. Tudi radovednost (to je bila navsezadnje osrednja tema tega tedna) je prišla na svoj račun, saj je mnoge zanimalo, kaj se počne pri igrah, ki jih do zdaj niso pritegnile. Nekaj se je šušljalo, da bi lahko to dejavnost ohranili tudi za naprej, kdove, morda pa res. Biti otrok je res nekaj lepega in posebnega!

Simona Pezdir