Select Page

Že šesto leto zapored smo se pridružili akciji Pešbus, ki spodbuja hojo otrok v šolo v spremstvu odraslih. Že ustaljene proge iz Trpčan in Podgraj preko Kuteževega vozijo že drugi teden, saj smo začeli 11. 9. 2023. Udeležba je po pričakovanjih visoka, saj se skoraj 30 učencev iz večinoma razredne stopnje dnevno ali pa le ob posameznih dnevih v šolo odpravi peš. Kot vedno, poudarjamo tudi tokrat, da brez zavzetih spremljevalcev izvedba Pešbusa ne bi bila mogoča. Zatorej že sedaj zahvala Jani, Gabrijeli, Mateji, Dragani, Marici, Kristini in Tini, da prispevate k aktivnemu prihajanju otrok v šolo. Veseli bomo tudi novih spremljevalcev!

Čeprav je rok za prijavo otrok že mimo, z veseljem sprejmemo vsakega novega sopotnika, zato kar pogumno. Vabilo velja tudi za tiste prvošolce, ki so dovolj pogumni in spretni, da se brez težav odpravijo v šolo peš. Vsi udeleženci ob koncu šolskega leta dobijo simbolično nagrado. 🙂

Pešbus bo predvidoma vozil vse do 29. septembra 2023.

Dostopnost