V torek, 23. 5. 2023, se je na naši šoli v popoldanskem času odvijala prireditev S teboj mi je lepo. Obiskovalci so si ogledali veliko raznovrstnih točk.

Učenci 1. in 2. razreda so zapeli angleško pesem o pomladi. Iz vrtca sta nastopali skupini z najstarejšimi otroci (Zajčki in Slončki). Štiri dekleta iz 4. in 5. razreda so recitirale svoje avtorske pesmi. Na prireditvi sta nastopila tudi šolski mladinski in otroški pevski zbor. Predstavo so nam s plesom popestrili učenci folklornega krožka ter gostujoči plesni skupini (Pume in Hip-hop), v katerih plešejo tudi učenke naše šole. Da bi bila predstava še bolj zabavna, so učenci, ki obiskujejo pouk nemščine, pripravili modno revijo. Od nas se bodo kmalu poslovili devetošolci, zato so nas nasmejali z zabavnim prizorom o tem, kaj vse se jim je zgodilo v devetih letih na šoli. Predstave so se udeležili tudi inštrumentalisti, ki so v goste povabili Matijo Primca. Ravnateljica nam je namenila nekaj lepih besed. Nato pa smo se poslovili ob dobri glasbi.

Učenci so se zelo potrudili za tako raznolike točke. Dolgo časa so se pripravljali, a je bilo vredno.

Veseli smo, da se je prireditve udeležilo veliko ljudi in upamo, da smo mnogim polepšali dan.

Monika Knez in Nina Rutar, 7. r.

Dostopnost