Select Page

Gibanje je pomemben dejavnik v razvoju naših otrok, zato tudi letos tekmujemo in pridno zbiramo nalepke za Mali sonček. Vsak četrtek v telovadnici izvajamo zanimive in pestre dejavnosti ter se veselimo naših uspehov. Še posebej smo ponosni na naše najmlajše Slončke, ki se trudijo pri premagovanju vedno novih, težkih nalog. V letošnjem vrtčevskem letu smo veliko poudarka dali naravnim oblikam gibanja, igri z žogo (vodenje, podajanje, metanje v tarčo), teku (mini kros), premagovanju strahu pred višino (plezanje po ripstolu, klančine iz blazin…) in poligonom. Včasih se tudi sprostimo z zanimivimi gibalnimi igricami kot je – PRALNI STROJ. Do konca tega vrtčevskega leta nas čaka še pohod po domačem kraju in kolesarski poligon na šolskem igrišču.

Želimo vam veliko zdravja in gibanja na svežem zraku!

Slončki in vzgojiteljice.

Dostopnost