V petek, 7. 4. 2023, so se učenci naše šole udeležili šolskega tekmovanja v malem nogometu. Tekmovanje je potekalo na osnovni šoli Antona Žnideršiča v Ilirski Bistrici. Našo šolo so zastopali Žiga Brne, Luka Uljan Poklar, Nik Matko, Bine Fabec, Marko Pirnat, Patrik Štemberger in Ernad Duraković. Prvo tekmo smo igrali proti osnovni šoli Dragotina Ketteja in jih premagali z rezultatom 6:1. Drugo tekmo smo igrali proti osnovni šoli Antona Žnideršiča in končali izenačeno z rezultatom 2:2. Zadnja tekma je bila odločilna, da smo se uvrstili na regijsko tekmovanje; Podgrad smo premagali z 1:0.

Luka Uljan Poklar, 7. r.