Učenci 5. in 6. razreda smo od 7. do 11. marca uživali v šoli v naravi. Po kar dolgi vožnji z avtobusom smo prispeli v CŠOD Kranjska Gora in se razporedili  po sobah. Ko smo pojedli kosilo, smo šli na smučišče in spoznali osnove smučanja. Prvi dan smo imeli še nekaj predavanj na temo varnost na smučišču ter nevarnosti v gorah. Alpsko smučanje v torek nam ni bilo dovolj, saj smo želeli preizkusiti svoje meje vzdržljivosti. Po smučanju smo se namreč naučili osnov teka na smučeh in zelo pogumno pretekli kar dva dooolga kroga v različnih tehnikah. Zvečer smo odšli še plavat. Naslednje dneve smo smučali, hodili na večerne sprehode, se zabavali in dobro jedli. V četrtek pa smo še predstavljali svoje sobe in imeli poslovilni disko ples.  Zadnji dan smo po dopoldanskem smučanju in kosilu skočili na avtobus in se odpeljali proti šoli. Bilo nam je zelo lepo.

Nina Rutar 6. razred

Dostopnost