Select Page

Zajčki smo se v Teden otroka podali s pogovorom o otrocih po svetu.  Obrisali smo svoja stopala, jih pobarvali in izrezali. V torek smo  si v telovadnici pripravili razgiban poligon, ki smo ga pogumno premagali.  V sredo smo imeli krompirjev piknik.  Skupaj z Žabicami smo pripravili in spekli krompir, ki smo ga sami pridelali na našem vrtčevskem vrtu.  V četrtek smo prisluhnili pravljici Čudežne nogavičke.  Iz papirja smo naredili svoje nogavičke in jih okrasili z volno.  Teden otroka smo zaključili na prav poseben način.  Iz naše igralnice je dišalo po slastnih palačinkah. Najprej smo si ogledali recept, zbrali vse potrebne sestavine in zamešali maso. Ko smo palačinke spekli, smo jih namazali z namazom po izbiri –  s čokolado ali marmelado. Seveda nismo pozabili niti na otroke in vzgojiteljice iz skupin Žabice in Metuljčki.  Z našimi slastnimi palačinkami so se posladkali tudi oni.  Za odličen zaključek pa smo si še ogledali risani film na platnu in si pričarali pravo kino vzdušje.

V Tednu otroka smo se imeli zelo lepo, veliko smo se igrali, veselili in zabavali.

Radovedni Zajčki

Dostopnost