Na OŠ Podgora v Tednu otroka že tradicionalno sprejmemo prvošolčke v šolsko skupnost učencev. Letošnji Teden otroka poteka pod naslovom Razigran uživaj dan. Zveza prijateljev mladine Slovenije je zapisano temo izbrala kot protiutež posledicam epidemije COVID-19, s katero želijo poudariti pomen igrivosti, sproščenosti in druženja. Nekoliko igrivo smo tudi predstavniki šolske skupnosti letošnjih šest prvošolcev sprejeli medse. Pripravili smo zabavno igrico, s katero smo želeli pokazati, da za igro ne potrebujemo kupa igrač, ampak si lahko igrače ustvarimo kar sami. Nekoliko preoblikovana kartonasta škatla se je tako spremenila v prelep avto, v katerem nas je Nodi povabil na vožnjo po Koćaniji, z njim pa so se zapeljali tudi prvošolčki. Z obljubo, da bodo odgovorni učenci in prijazni vrstniki, so si prislužili priznanje in priložnostno darilce, ustvarili pa so tudi mini animacijo Nodija.

Vsem prvošolčkom še enkrat čestitamo in se že veselimo njihovih uspehov!

    

Dostopnost