OBVESTILO

Počitnice se iztekajo, začetek šolskega leta že trka na vrata, zato vam posredujemo nekaj informacij o prvem šolskem dnevu.
V sredo, 1. 9. 2021, bomo začeli s poukom ob 8.00.

Učenci od 1. do 4. razreda bodo imeli kulturni dan. S seboj naj prinesejo vse učne pripomočke.

Prvošolci bodo predvidoma zaključili ob 10.30, 2. – 4. razred pa ob 11.30.
Ostali učenci bodo imeli najprej razredne ure, nato pa pouk po urniku:

Razred/ Ura5. r.6. r.7. r.8. r.9. r.
1.RURURURURU
2.RURURURURU
3.MAT  TJAMATBIOBIO
4.NITGEOSLJZGOZGO
5.DRUNARDKEMATSLJ

Učenci naj s seboj prinesejo copate in šolske torbe s potrebščinami. Učenci od 1. do 5. ter 7. razreda vstopajo v šolo pri glavnem vhodu, učenci 6., 8. in 9. razreda pa pri vhodu ob telovadnici. Ob prihodu dobijo pri učitelju jutranjega varstva številko garderobnih omaric, se preobujejo ter odidejo v matično učilnico.

Vozni red šolskega avtobusa ostaja nespremenjen. Priporočamo prihod peš ali s kolesom.

Prvi šolski dan bo organizirano  jutranje varstvo od 6.30 dalje in podaljšano bivanje do 15.45.

Natančnejše informacije smo staršem poslali po e-pošti.

Želimo vam uspešen začetek novega šolskega leta.

Kolektiv OŠ KUTEŽEVO