Select Page

Teden otroka, ki je potekal od 5. do 9. oktobra smo tudi pri naših najmlajši obeležili s številnimi razvedrilnimi dejavnostmi.

Igrali smo se v šotoru z žogicami in se razgibali s pisanimi baloni. Metali smo jih v zrak, jih lovili in se z njimi zelo zabavali.

Pogovarjali smo se tudi z lutkami, si jih natikali na prstke, se z njimi igrali prstne igre ter pri tem neznansko uživali.

Še posebej nam je bilo všeč, ko smo si pripravili čisto pravi mini kino ter si ogledali risanko o ježku Samu. Namesto s kokicami smo se posladkali s sadno kupo iz jesenskega sadja, ki nam ga je prinesel ježek. V slast smo jo pojedli.

Teden otroka smo zaključili z zvoki kitare in plesom. Spoznavali smo nov instrument, poskušali igrati na strune in ob igranju na kitaro prepevali otroške pesmice. Čas smo si krajšali tudi z igro na igralih, sprehodi v naravo, predvsem pa smo se veliko igrali. Imeli smo se zelo lepo.

SKUPINA METULJČKI

Dostopnost