Zadnji teden v tem šolskem letu so učenci 4. in 5. razreda preživeli v poletni šoli v naravi v Selcah na Hrvaškem. Vreme nam je bilo več kot naklonjeno in tudi morje je imelo vsak dan kakšno stopinjo več. Že prvi dan je potekalo preverjanje plavanja, na podlagi katerega so bili učenci razvrščeni v različne skupine. Prav vsi so se cel teden trudili, pridno čofotali in se učili novih tehnik plavanja. V Selcah pa nismo le plavali. Sprehodili smo se tudi do akvarija v Crikvenici, si večkrat privoščili sladoled in nakupili različnih spominkov za naše najdražje. Pomerili smo se športnih igrah, kjer se je naša šola odlično izkazala, najbolj pa smo navijali na dveh nogometnih tekmah – zabeležili smo eno zmago in en poraz. Kljub temu, da smo vsi pogrešali domače, je teden hitro minil in zagotovo bomo pridobljeno znanje plavanja s pridom izkoristili že na prvem počitniškem skoku v morje.

Nepozabne počitnice vsem!

Dostopnost