Select Page

V četrtek, 20. 9. 2018 smo izkoristili prekrasen sončen dan in za učence od 7. do 9. razreda organizirali kolesarski športni dan. Naš cilj je bila domačija Bubec v dolini Posrtvice. Razdelili smo se v dve skupini, ker smo pač različno hitri in različno spretni kolesarji, a prav vsi smo srečno prispeli na naš cilj in si zasluženo spočili. Nekateri so uživali na igralih, drugim pa so bile bolj zanimive živali, ki so se pasle v ogradi. Na poti nazaj so si nekateri v Trnovem privoščili sladoledno ohladitev, saj je sonce kar močno pripekalo. Razen ene predrte gume, lahko rečemo, da je kolesarjenje potekalo brez težav in mnogi so dokazali, da zmorejo precej več, kot so pričakovali. Želimo si, da bi naši učenci čim večkrat sedli na kolo in tako poskrbeli za svoje zdravje in naše skupno okolje.

Dostopnost