Poletne počitnice se počasi zaključujejo in šola že trka na vrata, zato vam posredujemo nekaj informacij o prvem šolskem dnevu.

V ponedeljek, 3. 9. 2018, bomo začeli s poukom ob 8.00. Učenci (3. – 9. razred) ob prihodu pri učitelju jutranjega varstva prevzamejo ključke garderobnih omaric in se preobujejo.Velja star vozni red šolskega avtobusnega prevoza.
Prvošolčki bodo imeli kulturni dan, ki ga bodo predvidoma zaključili ob 10.30. Šolsko torbo naj pustijo doma.
Učenci 2. in 3. razreda bodo imeli kulturni dan štiri šolske ure (do 11.30). S seboj naj prinesejo vse učne pripomočke.

Ostali učenci bodo imeli pouk po urniku:

Razred/

Ura

4. 5. 6. 7. 8. 9.
1. RU RU RU RU RU RU
2. RU RU RU RU RU RU
3. SLJ MAT MAT NAR SLJ GEO
4. NIT LVZ LVZ NAR TJA MAT
5. NIT GOS GOS ŠVZ GEO SLJ
6. NIT

Učenci naj s seboj prinesejo copate in šolske torbe s potrebščinami.
Kdor želi v ponedeljek kosilo, naj to ob prihodu v šolo sporoči učiteljici jutranjega varstva.
Prvi šolski dan bo organizirano jutranje varstvo od 6.30 dalje in podaljšano bivanje do 15.45.

Želimo vam uspešen začetek novega šolskega leta.

Kolektiv OŠ KUTEŽ