Select Page

7

A male glave rastejo vneto,

prerastejo z letom male rokave,

male težave, male besede, male stezice …

Nekoč je majhnega konec.

In napoči veliko.

(Tone Pavček)

 

Letošnji prvošolci, kar 10 jih je, so 1. 9. 2016 v spremstvu svojih staršev prvič kot učenci prestopili vrata naše šole. Da bi bili njihovi prvi koraki v šoli lažji, smo jim pripravili prisrčen sprejem. Pozdravila jih je gospa ravnateljica, nato pa še učiteljici Marica in Martina. Ogledali so si lutkovno predstavo Čudežni zdravilni kamen. Naučili so se prvo pesmico in se razgibali ob gibalnih igricah. Na koncu prvega šolskega dneva so ponosno prejeli rumene rutke in ostala darilca ter se posladkali s torto.

Vsi delavci šole se bomo trudili, da bo njihovo šolsko leto varno in ustvarjalno in da bi z željo po novem znanju vsi radi prihajali v šolo.

Učiteljici Marija in Martina Štemberger

2134568

Dostopnost