Select Page

IMG_342317. marca smo na OŠ Kuteževo v sodelovanju z Literarnim društvom Ilirska Bistrica organizirali prireditev Poklon ljubezni. Nastopajoči so predstavili svoje pesmi in kratke zgodbe na temo ljubezen in medsebojni odnosi. Nastopili so člani Literarnega društva Ilirska Bistrica: Tomaž Mahkovic, Neta Vergan, Irena Štembergar in Dragica Markovič. Tudi učenci smo napisali nekaj pesmi in jih prebrali. Svoji pesmi je interpretirala še vzgojiteljica Marina Grilj. Program so z glasbo popestrili mladinski pevski zbor OŠ Kuteževo pod vodstvom Damjane Kinkela, kantavtor Tone Škrlj, na klavir sta zaigrali Anja Tomažič in Lara Šetina. Program sta povezovali Katarina Weber in Eva Rojc. Večer se je odvijal v prijetnem vzdušju s pridihom ljubezni.

Nika Štefančič in Eva Rojc, 8. razred

IMG_3437IMG_3440IMG_3432IMG_3435IMG_3429IMG_3434

Dostopnost